Ιουν. 5, 2015

Τα αποτελεσματα των εκλογων στα Πειθαρχικα Συμβουλια και το Μεικτο

 

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
         ———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                       

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 3ης και 4ης Ιουνίου 2015 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Ψήφισαν: 3.216          Έγκυρα: 2.739           Άκυρα: 145                 Λευκά: 332

Έλαβαν:

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ) 827
2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 493
3 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 469
4 ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 377
5 ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ 363
6 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) 307
7 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 293
8 ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 286
9 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 285
10 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) 277
11 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 228
12 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ 220
13 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 216
14 ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 213
15 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 204
16 ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 202
17 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ 168
18 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ) 157
19 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 127

 

2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 588
2 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 572
3 ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 567
4 ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 504
5 ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 367
6 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 326
7 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 313
8 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 299
9 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 281
10 ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ 274
11 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 234
12 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 225
13 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 170

 

            Επειδή κατά το άρθρο 30 παρ. 9 του Καταστατικού κανείς υποψήφιος για το Πρωτοβάθμιο και το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο δεν συγκέντρωσε την πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 11 και 12 Ιουνίου 2015.

 

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΜΕΣΟ    
ALPHA 989    
Υποψήφια: ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  
Ψήφισαν:   6
Έγκυρα:   6
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ALPHA TV    
Υποψήφια: ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ)  
Ψήφισαν:   54
Έγκυρα:   39
Άκυρα-Λευκά:   15
Έλαβε: ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ) 39
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ANTENNA TV    
Υποψήφιοι: ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)  
  ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  
Ψήφισαν:   72
Έγκυρα:   69
Άκυρα-Λευκά:   3
Έλαβαν: ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 49
  ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 20
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)  
     
ESPRESSO    
Υποψήφια ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ  
Ψήφισαν:   20
Έγκυρα:   13
Άκυρα-Λευκά:   7
Έλαβε: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ 13
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
EURONEWS    
Υποψήφιος: ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
Ψήφισαν:   14
Έγκυρα:   14
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
MEGA    
Υποψήφιος: ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ  
Ψήφισαν:   65
Έγκυρα:   51
Άκυρα-Λευκά:   13
Έλαβε: ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 51
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
NOVASPORTS    
Υποψήφιος: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
Ψήφισαν:   10
Έγκυρα:   10
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
REAL FM    
Υποψήφιος: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)  
Ψήφισαν:   18
Έγκυρα:   16
Άκυρα-Λευκά:   2
Έλαβε: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) 16
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
REAL ΝEWS    
Υποψήφιος: ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
Ψήφισαν:   19
Έγκυρα:   14
Άκυρα-Λευκά:   5
Έλαβε: ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
STAR CHANNEL    
Υποψήφιος: ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
Ψήφισαν:   72
Έγκυρα:   59
Άκυρα-Λευκά:   13
Έλαβε: ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΑΘΗΝΑ 9,84    
Υποψήφιος: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  
Ψήφισαν:   48
Έγκυρα:   31
Άκυρα-Λευκά:   17
Έλαβε: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 31
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
ΑΠΕ-ΜΠΕ    
Υποψήφια: ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ  
Ψήφισαν:   113
Έγκυρα:   65
Άκυρα-Λευκά:   48
Έλαβε: ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 65
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΑΡΤ TV    
Υποψήφιος: ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
Ψήφισαν:   9
Έγκυρα:   7
Άκυρα-Λευκά:   2
Έλαβε: ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΑΥΓΗ    
Υποψήφιος: ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   48
Έγκυρα:   30
Άκυρα-Λευκά:   18
Έλαβε: ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΒΗΜΑ FM 99,5    
Υποψήφιος: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  
Ψήφισαν:   9
Έγκυρα:   9
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΓΑΥΡΟΣ    
Υποψήφια: ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ  
Ψήφισαν:   7
Έγκυρα:   7
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ 7
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ    
Υποψήφιοι: ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  
  ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
Ψήφισαν:   29
Έγκυρα:   28
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβαν: ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 12
  ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
     
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ    
Υποψήφια: ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ)  
Ψήφισαν:   37
Έγκυρα:   28
Άκυρα-Λευκά:   9
Έλαβε: ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ) 28
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΕΘΝΟΣ    
Υποψήφια: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ  
Ψήφισαν:   80
Έγκυρα:   42
Άκυρα-Λευκά:   38
Έλαβε: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ 42
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ    
Υποψήφιοι: ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
Ψήφισαν:   65
Έγκυρα:   58
Άκυρα-Λευκά:   7
Έλαβαν: ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17
  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
     
ΕΠΕΝΔΥΣΗ    
Υποψήφιος: ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
Ψήφισαν:   8
Έγκυρα:   7
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβε: ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM    
Υποψήφιος: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
Ψήφισαν:   7
Έγκυρα:   6
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβε: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ    
Υποψήφια: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)  
Ψήφισαν:   51
Έγκυρα:   41
Άκυρα-Λευκά:   10
Έλαβε: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) 41
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
Η ΠΡΑΣΙΝΗ    
Υποψήφιος: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
Ψήφισαν:   4
Έγκυρα:   3
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβε: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΗΜΕΡΗΣΙΑ    
Υποψήφια: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ  
Ψήφισαν:   24
Έγκυρα:   20
Άκυρα-Λευκά:   4
Έλαβε: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 20
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4 FM)    
Υποψήφιος: ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
Ψήφισαν:   15
Έγκυρα:   10
Άκυρα-Λευκά:   5
Έλαβε: ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΚΕΡΔΟΣ    
Υποψήφια: ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ  
Ψήφισαν:   19
Έγκυρα:   16
Άκυρα-Λευκά:   3
Έλαβε: ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ 16
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ    
Υποψήφιος: ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ  
Ψήφισαν:   29
Έγκυρα:   16
Άκυρα-Λευκά:   13
Έλαβε: ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 16
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ   
     
ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90,1 FM    
Υποψήφια: ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ  
Ψήφισαν:   15
Έγκυρα:   12
Άκυρα-Λευκά:   3
Έλαβε: ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ 12
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ    
Υποψήφιος: ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
Ψήφισαν:   45
Έγκυρα:   41
Άκυρα-Λευκά:   4
Έλαβε: ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ    
Υποψήφιος: ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   8
Έγκυρα:   8
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ    
Υποψήφια: ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ  
Ψήφισαν:   32
Έγκυρα:   27
Άκυρα-Λευκά:   5
Έλαβε: ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 27
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΣΚΑΪ TV    
Υποψήφιος: ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   40
Έγκυρα:   34
Άκυρα-Λευκά:   6
Έλαβε: ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΣΠΟΡ FM    
Υποψήφιος: ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  
Ψήφισαν:   3
Έγκυρα:   3
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 3
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5    
Υποψήφιος: ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
Ψήφισαν:   22
Έγκυρα:   12
Άκυρα-Λευκά:   10
Έλαβε: ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΤΑ ΝΕΑ    
Υποψήφιος: ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)  
Ψήφισαν:   36
Έγκυρα:   25
Άκυρα-Λευκά:   11
Έλαβε: ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 25
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΤΟ ΒΗΜΑ    
Υποψήφιος: ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   52
Έγκυρα:   38
Άκυρα-Λευκά:   14
Έλαβε: ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 38
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΦΙΛΑΘΛΟΣ    
Υποψήφιος: ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
Ψήφισαν:   10
Έγκυρα:   9
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβε: ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 9
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ    
Υποψήφιος: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
Ψήφισαν:   19
Έγκυρα:   13
Άκυρα-Λευκά:   6
Έλαβε: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:    
Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
  ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ  
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ  
  ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  
Ψήφισαν:   675
Έγκυρα:   628
Άκυρα-Λευκά:   47
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 308
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 187
Έλαβαν: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 186
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 128
  ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 108
  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 105
  ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 80

Δεδομένου ότι κανείς από τους υποψηφίους των συνταξιούχων δεν συγκέντρωσε την απαιτούμενη πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 11 και 12 Ιουνίου 2015.

ΑΝΑΠΟΔΑ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ