Ιουν. 14, 2015

Τα αποτελεσματα των επαναληπτικων εκλογων για τα Πειθαρχικα Συμβουλια

     ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ  ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

Σάββατο, 13 Ιουνίου 2015

 

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 11ηςκαι 12ης Ιουνίου 2015 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και των εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Α. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.243        ΕΓΚΥΡΑ: 1.222          ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 21

Έλαβαν:

1 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 317 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ) 299 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 291 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 242 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 238 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 227 ΑΝΑΠΛ.
7 ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 207 ΑΝΑΠΛ.
8 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) 187 ΑΝΑΠΛ.
9 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 182 ΑΝΑΠΛ.
10 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) 175 ΑΝΑΠΛ.
11 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 151  
12 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 143  
13 ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ 135  
14 ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 132  
15 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ 131  
16 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ) 116  
17 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 105  
18 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ 97  
19 ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 89  

 

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.243        ΕΓΚΥΡΑ: 1.173          ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 70

Έλαβαν:

1 ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 359 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 347 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 337 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 278 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 242 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ 196 ΑΝΑΠΛ.
7 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 186 ΑΝΑΠΛ.
8 ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 179 ΑΝΑΠΛ.
9 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 168 ΑΝΑΠΛ.
10 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 154 ΑΝΑΠΛ.
11 ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 137  
12 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 114  
13 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 103  

 

Γ. Για το Μεικτό Συμβούλιο

GOAL NEWS    
Υποψήφιος: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ  
Ψήφισαν:   12
Έγκυρα:   12
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 12
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
SPORTDAY    
Υποψήφιος: ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  
Ψήφισαν:   7
Έγκυρα:   7
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 7
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΕΣΤΙΑ    
Υποψήφιος: ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
Ψήφισαν:   3
Έγκυρα:   3
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ    
Υποψήφια: ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  
Ψήφισαν:   11
Έγκυρα:   10
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβε: ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 10
  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
     
ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM    
Υποψήφιος: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   5
Έγκυρα:   4
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβε: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:    
Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
  ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ  
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ  
  ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  
Ψήφισαν:    428
Έγκυρα:    412
Λευκά/Άκυρα:    16
Έλαβαν: ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 208
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 147
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 108
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 101
  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 80
  ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 65
  ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 63
  ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ :  
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ  
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ