Ιουν. 10, 2017

ΕΣΗΕΑ : Η σταυροδοσια των αντιπροσωπων για το 8ο συνεδριο της ΠΟΕΣΥ

 

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Σάββατο, 10 Ιουνίου 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εκλογών της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017 για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 8ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.
Οι αντιπρόσωποι των συνδυασμών εκλέγονται ως ακολούθως:

 

Ψήφισαν: 3.109                     Έγκυρα: 2.768          

Άκυρα:       195                          Λευκά:  146                            Αντιπρόσωποι: 124

 

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 433  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 181 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) 178 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 139 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 123 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 116 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 115 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 106 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 100 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) 84 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) 83 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 79 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 71 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 70 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 64 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 64 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΙ) 61 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
19 ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
20 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) 53 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
21 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 53 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
22 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
23 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
24 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
25 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 48 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
26 ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ) 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
27 ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 46 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
28 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ) 46 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
29 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
31 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 41 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
32 ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
33 ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
34 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 36 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
35 ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
36 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ 34 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
37 ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 33 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
38 ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 32 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
39 ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) 32 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
40 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
41 ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
42 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
43 ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
44 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 26 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
45 ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) 26 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
46 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
47 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
48 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
49 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
50 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
51 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
52 ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
53 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
54 ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
55 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 22 *
56 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 *
57 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος
58 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος
59 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20 Αναπλ. αντιπρόσωπος
60 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 20 Αναπλ. αντιπρόσωπος
61 ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος
62 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος
63 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος
64 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος
65 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος
66 ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος
67 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος
68 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος
69 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
70 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
71 ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
72 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
73 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
74 ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ) 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
75 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
76 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος
77 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος
78 ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος
79 ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
80 ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
81 ΛΕΚΚΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
82 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
83 ΜΠΟΪΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος
84 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος
85 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
86 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
87 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
88 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
89 ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11  
90 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11  
91 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11  
92 ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10  
93 ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10  
94 ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10  
95 ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 10  
96 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 10  
97 ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 9  
98 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) 9  
99 ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ) 9  
100 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 9  
101 ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) 9  
102 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8  
103 ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8  
104 ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8  
105 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 8  
106 ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 7  
107 ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7  
108 ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) 7  
109 ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 7  
110 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7  
111 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7  
112 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΗ 6  
113 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6  
114 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6  
115 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5  
116 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5  
117 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ 5  
118 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 5  
119 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5  
120 ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3  

 

* Στην παράταξη «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην 55η θέση.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής   Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

1 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 115  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 69 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 65 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 62 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 61 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 57 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) 55 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 40 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 37  **
17 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ 37  **
18 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 36 Αναπλ. αντιπρόσωπος
19 ΤΖΟΥΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35 Αναπλ. αντιπρόσωπος
20 ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 33 Αναπλ. αντιπρόσωπος
21 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 31 Αναπλ. αντιπρόσωπος
22 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 Αναπλ. αντιπρόσωπος
23 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 30 Αναπλ. αντιπρόσωπος
24 ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26 Αναπλ. αντιπρόσωπος
25 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 23 Αναπλ. αντιπρόσωπος
26 ΞΥΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 23 Αναπλ. αντιπρόσωπος
27 ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος
28 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18  
29 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 18  
30 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 18  
31 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 16  
32 ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) 15  
33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10  
34 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9  
35 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 6  
36 ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ 4  

 

** Στην παράταξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην 16ηθέση.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής   Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

 

ΙΙΙ. «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (FINANCIAL CRIMES, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΟ ΜΜΕτωπο, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΕΝΤΑΧΤΟΙ»

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 189  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 157  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 83 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 63 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ 53 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 48 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 41 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 35 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 33 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ 23  Αναπλ. αντιπρόσωπος
15 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
16 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
17 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος
18 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 12  
19 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 11  
20 ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9  
21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) 8  
22 ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8  

 

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

1 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 149 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 113 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 77 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 67 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 39 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 35 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος
13 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
14 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
15 ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος
16 ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
17 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος
18 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος
19 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12  
20 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12  
21 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11  
22 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 11  
23 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10  
24 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 10  
25 ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 10  
26 ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 9  
27 ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8  
28 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 8  
29 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7  
30 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6  
31 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 6  
32 ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5  
33 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5  
34 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4  
35 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4  
36 ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) 4  
37 ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 4  
38 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 4  
39 ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4  
40 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3  
41 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2  

 
V
. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

1 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) 72 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 46 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 22 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 22 Αναπλ. αντιπρόσωπος
13 ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20 Αναπλ. αντιπρόσωπος
14 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος
15 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος
16 ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
17 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
18 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
19 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
20 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
21 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
22 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11  
23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10  
24 ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ 9  
25 ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9  
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8  
27 ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ) 8  
28 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 8  
29 ΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7  
30 ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 7  
31 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 7  
32 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 7  
33 ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 6  
34 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 6  
35 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6  
36 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 6  
37 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) 5  
38 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 5  
39 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 5  
40 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 5  
41 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3  
42 ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2  
43 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2  
44 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ 1  
45 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1  

 
VI
. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 101 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 33 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 17 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 16 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος
10 ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
13 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος
14 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 9 Αναπλ. αντιπρόσωπος
12 ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8  
15 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 8  
17 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 8  
18 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8  
16 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 7  
20 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7  
19 ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6  
21 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6  
22 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) 6  
23 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤ. 5  
24 ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 5  
25 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5  
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 5  
26 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4  
28 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 3  

 

VII. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

 

1 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ 86 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) 27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 21 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ 18 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος
10 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
11 ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
12 ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος
13 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος
14 ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος
15 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
16 ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
17 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος
18 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος
19 ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος
20 ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος
21 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 9  
22 ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8  
23 ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 8  
24 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8  
25 ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 8  
26 ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 7  
27 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7  
28 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7  
29 ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ) 7  
30 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7  
31 ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ 7  
32 ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 7  
33 ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 7  
34 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ 7  
35 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7  
36 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 6  
37 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6  
38 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 6  
39 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5  
40 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 5  
41 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5  
42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 5  
43 ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ 5  
44 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 4  
45 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ 4  
46 ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ 4  
47 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4  
48 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3  
49 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3  
50 ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 3  
51 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ 3  
52 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2  
53 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2  
54 ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2  
55 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1  
56 ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0  

 

  VIII. ΜεμονωμένοςΥποψήφιος    
1 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 34 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΝΑΠΟΔΑ