Για την ανάδειξη των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελεγκτικής Επιτροπής του Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. κατά τις αρχαιρεσίες της 19-24/11/2021

Σήμερα την Τετάρτη 10 Νοεμβρίου 2021, και ώρα 11:00 π.μ., συνήλθε η Εφορευτική Επιτροπή, η οποία ορίστηκε με το υπ’ αριθμ. πρωτ. 15402/9-11-2021 έγγραφο του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών, για την ανακήρυξη υποψηφίων και τη διεξαγωγή των αρχαιρεσιών  για την ανάδειξη δέκα (10) μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. και πέντε (5) μελών της Εξελεγκτικής Επιτροπής, για τριετή θητεία, καθώς και ισάριθμων αναπληρωματικών αυτών, αποτελούμενη από τους Δικηγόρους Αθηνών, κ.κ:

  1. Σπανού Άλεξ του Παναγιώτη, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 41030
  2. Παπασιλέκα Αικατερίνη του Ιωάννη , με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 31179
  3. Ανδρεοπούλου Μαρία του Δημητρίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 39160
  4. Παναγιωτοπούλου Αναστασία του Βασιλείου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 41726
  5. Μαυρίκα Ευθυμία του Δημητρίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 36305
  6. Κεδίκογλου Ειρήνη -Παρασκευή του Χαραλάμπους, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 36008
  7. Μήτση Θεοδώρα του Παντελή, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.:40296
  8. Ζαχαροπούλου Φαίδρα – Χαρίκλεια του Αναστασίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 40215
  9. Δουδώνη Άρτεμη του Φωτίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 37348
  10. Λαμπράκου Γεωργία του Νικολάου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 40359
  11. Στεφανή Σωσσάνα του Βασιλείου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 39787
  12. Μόσιου Γεωργία του Κωνσταντίνου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 28316
  13. Δασκάλου Αποστολία του Γεωργίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 40440
  14. Σαλταγιάννη Ήρα του Χρήστου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 39285
  15. Κονδυλάτου Ανθή του Ανδρέα, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 41777
  16. Τζούμα Ελευθερία του Χριστοφόρου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 15552
  17. Πετράκου Διονυσία του Αθανασίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 34231
  18. Μαριόλη Ιωάννα του Νικολάου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 32589
  19. Τσέτη Πάτρα – Ζωή του Δημητρίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 19294
  20. Ζέρβα Άννα – Μαρία του Εμμανουήλ,  με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 31732
  21. Χριστακόπουλος Χρήστος του Διονυσίου, με  Α.Μ./Δ.Σ.Α.: 22554

 

Η επιτροπή αφού παρέλαβε τις κάτωθι αιτήσεις υποψηφιότητας:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

 

α/α ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ ΟΝΟΜΑ

 

ΜΗΤΕΡΑΣ

1 20718-00 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2 17261-00 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ
3 20986-00 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ
4 08584-00 ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ -ΑΚΤΗ
5 02176-00 ΤΖΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ
6 05105-00 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7 04853-00 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
8 15686-00 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ
9 17807-00 ΚΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
10 01778-00 ΓΚΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ
11 16402-00 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΙΟΣ ΒΕΡΑ
12 03385-00 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ
13 09963-00 ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
14 04217-00 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ
15 05826-00 ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΑΦΝΗ
16 03888-00 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
17 01864-00 ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
18 02140-00 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ(ΓΕΩΡΓΙΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ
19 05999-00 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
20 14730-00 ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21 01943-00 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΛΑΝΘΗ
22 06497-00 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ( ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
23 10160-00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΜΟΖΑ
24 04315-00 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ
25 18442-00 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
26 03611-00 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
27 08223-00 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ( ΑΝΤΖΥ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΗ
28 05119-00 ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ
29 04345-00 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ
30 01025-00 ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
31 02064-00 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ
32 03249-00 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΠΑΝΟΣ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ
33 03337-00 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ
34 11869-00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
35 16658-00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ
36 01904-00 ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
37 16225-00 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
38 02193-00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
39 01360-00 ΠΙΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
40 17307-00 ΚΟΤΣΕΡΩΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΕΛΛΑ
41 14826-00 ΜΠΕΡΕΔΗΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ
42 03720-00 ΦΩΚΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ
43 08020-00 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ
44 03051-00 ΚΑΤΑΙΦΤΣΗΣ ΣΙΜΟΣ ( ΜΑΚΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
45 06705-00 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ  

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

 

α/α ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ ΟΝΟΜΑ

 

ΜΗΤΕΡΑΣ

1 01743-00 ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ
2 05444-00 ΤΣΕΛΕΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΝΑ
3 01753-00 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΛΓΑ
4 04007-00 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
5 04274-00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
6 02522-00 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ
7 04494-00 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ
8 03635-00 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
9 06083-00 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
10 06004-00 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
11 04961-00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ
12 02182-00 ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
13 03736-00 ΓΟΥΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
14 05460-00 ΖΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Η Εφορευτική Επιτροπή αφού εξέτασε την εκλογιμότητα των υποψηφίων, έχοντας υπόψη:

  1. Το άρθρο 5 του Α.Ν. 248/1967, όπως τροποποιήθηκε με το άρθρο 23 παρ.1 του Ν.4498/2017 (ΦΕΚ 172/τ.Α΄/16.11.2017),
  2. Το άρθρο 26 και 22 παρ.4 του Καταστατικού του Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. (ΦΕΚ 1689/τ.Β΄/15.5.2018)
  3. Την υπ’ αριθμ. πρωτ. 15402/9-11-2021 Πράξη Ορισμού μελών Εφορευτικής Επιτροπής του Δ.Σ.Α. για την ανακήρυξη υποψηφίων την Τετάρτη 10 Νοεμβρίου 2021, καθώς και για τη διεξαγωγή των αρχαιρεσιών τις ημέρες Παρασκευή 19, Σάββατο 20, Κυριακή 21, Δευτέρα 22, Τρίτη 23 και Τετάρτη 24 Νοεμβρίου 2021.
  4. Την από 18-10-2021 Ανακοίνωση του Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. σχετικά με τη Διενέργεια Αρχαιρεσιών την 19-24/11/2021.
  5. Τον εκλογικό κατάλογο (μητρώο ασφαλισμένων με ενεργό ασφαλιστικό δεσμό και συνταξιούχων αμέσων μελών) της 31-10-2021, ο οποίος παραδόθηκε από το Δ.Σ. του Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

 

Με βάση τα στοιχεία που παραδόθηκαν στην Εφορευτική Επιτροπή από τον Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.:

– Απέρριψε ομόφωνα ως εκπρόθεσμη την υποψηφιότητα της κ. ΖΥΜΑΡΗ Αθηνάς του Χρήστου (06705-00) η οποία έχει αριθμό πρωτοκόλλου 2021/18558/9-11-2021 και σύμφωνα με το από 9-11-2021 υπηρεσιακό σημείωμα της κ. Αγαθής Κυρίτση τομεάρχη εξυπηρέτησης ασφαλισμένων αλλά και τα παραδοθέντα στην Εφορευτική Επιτροπή έγγραφα αλλά και την από 18-10-2021 ανακοίνωση εκλογικής διαδικασίας η οποία αναρτήθηκε την αυτή ημέρα στο site του Φορέα («Οι υποψηφιότητες θα υποβληθούν … είτε αυτοπροσώπως … είτε με e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση ipopsifioi2021@edoeap.gr μέχρι τη Δευτέρα 8 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 16:00΄») αλλά και το άρθρο 26 παρ. 2β  του Καταστατικού του Φορέα.

Ανακηρύσσει

Υποψήφιους για την εκλογή Μελών του Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελεγκτικής Επιτροπής του Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. κατά τις προκηρυχθείσες αρχαιρεσίες της 19, 20, 21, 22, 23, 24 Νοεμβρίου 2021, τους εξής:

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

 

α/α ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ ΟΝΟΜΑ

 

ΜΗΤΕΡΑΣ

1 20718-00 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2 17261-00 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ
3 20986-00 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ
4 08584-00 ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ -ΑΚΤΗ
5 02176-00 ΤΖΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ
6 05105-00 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7 04853-00 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
8 15686-00 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ
9 17807-00 ΚΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
10 01778-00 ΓΚΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ
11 16402-00 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΙΟΣ ΒΕΡΑ
12 03385-00 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ
13 09963-00 ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
14 04217-00 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ
15 05826-00 ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΑΦΝΗ
16 03888-00 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
17 01864-00 ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
18 02140-00 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ(ΓΕΩΡΓΙΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ
19 05999-00 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
20 14730-00 ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21 01943-00 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΛΑΝΘΗ
22 06497-00 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ( ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
23 10160-00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΜΟΖΑ
24 04315-00 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ
25 18442-00 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
26 03611-00 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
27 08223-00 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ( ΑΝΤΖΥ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΗ
28 05119-00 ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ
29 04345-00 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ
30 01025-00 ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
31 02064-00 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ(ΧΡΗΣΤΟΣ) ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ
32 03249-00 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΠΑΝΟΣ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ
33 03337-00 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ
34 11869-00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
35 16658-00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ
36 01904-00 ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
37 16225-00 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
38 02193-00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
39 01360-00 ΠΙΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
40 17307-00 ΚΟΤΣΕΡΩΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΕΛΛΑ
41 14826-00 ΜΠΕΡΕΔΗΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ
42 03720-00 ΦΩΚΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ
43 08020-00 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ
44 03051-00 ΚΑΤΑΙΦΤΣΗΣ ΣΙΜΟΣ ( ΜΑΚΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π.

 

α/α ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ ΟΝΟΜΑ

 

ΜΗΤΕΡΑΣ

1 01743-00 ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ
2 05444-00 ΤΣΕΛΕΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΝΑ
3 01753-00 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΛΓΑ
4 04007-00 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
5 04274-00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
6 02522-00 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ
7 04494-00 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ
8 03635-00 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
9 06083-00 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
10 06004-00 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
11 04961-00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ
12 02182-00 ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
13 03736-00 ΓΟΥΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
14 05460-00 ΖΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής

ΑΝΑΠΟΔΑ